Ataç kozmetik 1972 yılında kurulmuş %100 Türk sermayeli bir aile şirketidir. O yıllarda ilk olarak Alman Lady Rose markasıyla yaptığı lisans antlaşmasıyla markanın Türkiye ‘de üretim ve satışına başlanmıştır.

1990 ‘lı yılların başında Moda markasıyla makyaj ürünlerinin imalatı ve ihracatına başlanmıştır. Bugün başta Avrupa olmak üzere, Ortadoğu, Afrika ve Balkan ülkelerinde 50 ‘den fazla ülkeye Moda Makyaj ürünlerinin ihracatını gerçekleştirmektedir.

banner_product3
banner_product2

Bugün kendi markalarının dışında dünyaca ünlü birçok seçkin markanın da üretimlerini yapan firmamız İstanbul’da 100.000 m2  lik kapalı üretim alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Makyaj ürünleri dışında parfüm üretimide yapan Moda Cosmetics uzun yıllardır saç boyası ve saç bakım ürünlerinde dünyanın sayılı markalarından İtalyan Framesi ‘nin üretimini ve 5.000 ‘i aşkın kuaföre satışını da yapmaktadır.

40 yılı aşan tecrübesi ve ISO 22716 ve GMP belgeleriyle üretim yapan firmamız kendi laboratuvarların ‘da yaptığı Arge çalışmalarıyla sürekli yeniliklerin öncüsü olmaktadır.